Güncelleme çalışması yapılacağı için, Akademik Ağ, Bayram süresi boyunca kapalı olacaktır.

Bilgilerinize…
 Etkinliklerimiz

EĞİTSEL ETKİNLİKLER

( KÜLTÜR – SANAT – SPOR )

Eğitim ve öğretim sadece bilgi aktarıma işi değil, bir "kişisel gelişim süreci" dir. Okullarımız, bu anlayışla kültür, sanat ve spor etkinliklerine büyük önem vermekte; her öğrencimizi yetenekleri doğrultusunda bu etkinliklerden en az biri biriyle tanıştırmayı hedeflemektedir.

Amacımız;
Öğrencilere sanatsal, kültürel, sportif ve el becerileri alanlarında kendilerini deneme fırsatı vererek; bireysel yeteneklerini ve ilgilerini tanımalarına, yaratıcılıklarını açığa çıkarmalarına yardımcı olmaktır. Çünkü kendisini sanatsal, kültürel ve sportif alanlarda kendisini geliştiren bir öğrencinin; Akademik başarısı yükselir.

Kendisini daha iyi tanır; hayattaki hedeflerini daha kolay belirler.
Sorumluluk almayı bilir ve buna büyük önem verir.
Ekip çalışmasına inanır, işbirliği duygusu güçlenir.
Sadece yetişkinler için değil, çocuklarımız için de sanat, kültür ve spor buluşmaları yaşamın en önemli değerleri arasında yer almaktadır.
Okulumuz; bu düşünce içinde, sanat, kültür ve spor alanlarında da öğrencilerimize ve çevremize katkıda bulunacak; yerleşkesinde bulunan salonlarda pek çok tiyatro gösterileri, konserler ve sergiler gerçekleştirecektir.
Akademi Özel Okulları'nda, sinema, tiyatro ve spor kulüplerinden bale, dans, satranç kulüplerine kadar geniş bir yelpazede türlü etkinlikler düzenlenecek; yarı olimpik yüzme havuzumuzda, öğretim yılı boyunca yarışmalar yapılacaktır.

BÜYÜKÇEKMECE AKADEMİ ÖZEL OKULLARINDA

EĞİTSEL ETKİNLİKLER; öğrencilerimizin çok yönlü gelişimlerini sağlayan; onların sevgi, dostluk ve yardımlaşma bağlarını güçlendiren çalışmalardır.